Youwin Para Çekme ve Yatırma Yöntemleri

youwin1

HEMEN ÜYE OL VE 300 TL BONUS KAZAN

Para Yatırma

– Visa / Mastercard Kredi Kartı

Visa / Mastercard kartınız ile masrafsız para yatırabilirsiniz. İşlem Euro birimi üzerinden yapılsa da, işlem yapılırken kuru Türk lirasına çevrilmektedir. Böylelikle kur farkına uğramadan para yatırmanız mümkün olmaktadır.  Anında hesabınıza geçmekte olup en az 25 TL yatırabilirsiniz.

– Visa / Maestro Bankamatik Kartı

Visa Electron / Maestro bankamatik kartınızı kullanarak ücretsiz bir şekilde para yatırabilirsiniz. Yatırdığınız tutar anında hesabınıza geçmekte olup en az 25 TL yatırabilirsiniz.

– Ukash

Ukash internette güvenli ve hızlı bir şekilde para yatırıp çekebilmenin güzel bir yoludur. İnternet ya da herhangi bir Ukash Bayisinden Ukash kartınızı alıp Youwin hesabınıza anında para yatırabilirsiniz.  Yatırdığınız tutar anında hesabınıza geçmekte olup en az 25 TL, en fazla 800 TL yatırabilirsiniz.

– Cepbank

Bu yöntem masrafsızdır. Garanti bank, Yapikredi, Denizbank, Akbank ve İş Bankası ile çalışılmaktadır. Minimum 50 TL ve maksimum 1.000 TL para yatırmanız mümkündür. Saat 10.00 ile 00:00 arasında yapılan işlemler 15 dakika ile 60 dakika arasında hesabınıza yansımaktadır.

– EcoPayz

Eğer EcoPayz ile para yatırırsanız, EcoPayz hesabınıza para çekim işlemi yapabilirsiniz. Bu işlem ücretsizdir. Yatırdığınız tutar anında hesabınıza geçmekte olup en az 25 TL yatırabilirsiniz.

– AstroPay Card

AstroPay Kredi kartı gibi kullanılmakla beraber ön ödemeli işlevinden dolayı ekstra avantajları da bulunmaktadır. Youwin AstroPay ile yapılan ödemelerden işlem ücreti almamaktadır. Yatırdığınız tutar anında hesabınıza geçmekte olup en az 25 USD yatırabilirsiniz.

youwin

HEMEN ÜYE OL VE 300 TL BONUS KAZAN

Para Çekme

– Ukash

Ukash ile para çekmek için, istediğiniz para birimini seçerek, Ukash kartınızı oluşturun. Bu kartı nakde çevirebilir veya başka bir işlem için kullanabilirsiniz. Çekme talebiniz 24 saat içerisinde gerçekleştirilmekte olup en az 25 TL, en fazla 600 TL talepte bulunabilirsiniz.

– CepBank

Ödemeler 24 saat içinde sonuçlanmaktadır. Masrafsızdır. Çekme talebiniz 24 saat içerisinde gerçekleştirilmekte olup en az 100 TL, en fazla 5.000 TL talepte bulunabilirsiniz.

– EcoPayz

Eğer EcoPayz ile para yatırırsanız, EcoPayz hesabınıza para çekim işlemi yapabilirsiniz. Bu işlem masrafsızdır. Çekme talebiniz 24 saat içerisinde gerçekleştirilmekte olup en az 25 TL talepte bulunabilirsiniz. Üst limit yoktur.

HEMEN ÜYE OL VE 300 TL BONUS KAZAN

Yazılar