Bets10 Para Çekme ve Yatırma Yöntemleri

bets101

HEMEN ÜYE OL VE 300 TL BONUS KAZAN

Bets10 Para Çekme ve Yatırma Yöntemleri

Yıllardır kalitesinden ödün vermeyen Bets10, para yatırma ve çekme yöntemlerinde diğer sitelere kıyasla daha az bir opsiyon tanımakla birlikte işlemleri gerçekleştirme de herhangi bir aksama yaşatmayan bir sitedir.

Para yatırma ve çekme işlemlerinde kredi kartınızı kullanmak istiyorsanız hesabınızı açtığınız anda kart onay işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Kredi kartınızı onaylatmak için gerekli belgeleri [email protected] adresine göndermeniz gerekmektedir. Bu belgeler:

1- Kimlik kopyası (Nüfus cüzdanı, Sürücü Belgesi veya Pasaport)

2- Kredi kartınızın önlü arkalı kopyası

3- Kredi kartı hesap ekstresi

4- Adresinize gönderilmiş olan bir fatura veya ikametgah (Ekstrenizde hem Bets10’a yapmış olduğunuz harcamalar, hem de adres bilgileriniz görünüyor ise, ayrıca fatura göndermenize gerek yoktur.)

Kartınız, belgelerinizin gönderim işleminden sonraki 72 saat içinde onaylanmaktadır.

bets10

HEMEN ÜYE OL VE 300 TL BONUS KAZAN

Para Yatırma

– Kredi Kartı, Visa / MasterCard / MaestroCard

Yatırdığınız tutar anında hesabınıza geçmektedir ve masrafsızdır. Yatırabileceğiniz minimum tutar 25 TL, maksimum tutar 1.300 TL olarak belirlenmiştir.

– EcoPayz

Yatırdığınız tutar anında hesabınıza geçmektedir ve masrafsızdır. Yatırabileceğiniz minimum tutar 10 TL, maksimum tutar 2.000 TL olarak belirlenmiştir.

– Ukash

Yatırdığınız tutar anında hesabınıza geçmektedir ve masrafsızdır. Para yatırma işlemi için alt ve üst limit belirlenmemiştir.

Para Çekme

Para çekme talepleriniz masrafsız olarak gerçekleştirlmektedir.

– Kredi Kartı

Para çekme talepleriniz 5 iş günü içerisinde yerine getirilmektedir. Vereceğiniz talepler için minimum 200 TL, maksimum 5.000 TL  limit tutarlar olarak belirlenmiştir.

– TransferCard

Para çekme talepleriniz 24 saat içerisinde yerine getirilmektedir. Vereceğiniz talepler için minimum 100 TL, maksimum 10.000 TL  limit tutarlar olarak belirlenmiştir.

– ecoPayz

Para çekme talepleriniz 24 saat içerisinde yerine getirilmektedir. Vereceğiniz talepler için minimum 50 TL, maksimum 2.000 TL  limit tutarlar olarak belirlenmiştir.

– Banka Havalesi

Para çekme talepleriniz 5 iş günü içerisinde yerine getirilmektedir. Vereceğiniz talepler için minimum 500 TL, maksimum 20.000 TL  limit tutarlar olarak belirlenmiştir.

Bets10’ u diğer sitelerden ayıran önemli bir özellik TRANSFERKART’ tır. Kısa sürede ve kolayca elde edebileceğiniz bu kart ile para çekim işlem süresi çok kısalmaktadır. Dilerseniz nakit olarak ATM’ den para çeker dilerseniz alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Bets10 hesabınıza para yatırırken dahi bu kartı kullanabilirsiniz. Ayrıca ATM kullanımından kaynaklı masraflar bonus olarak Bets10 hesabınıza yansıtılmaktadır.

HEMEN ÜYE OL VE 300 TL BONUS KAZAN

Yazılar