Betboo Para Çekme ve Yatırma Yöntemleri

betboo1

HEMEN ÜYE OL VE 300 TL BONUS KAZAN

Para Yatırma

– Kredi Kartı ile para yatırma

Visa / Mastercard ile minimum 100 TL  / maksimum 1.150 TL yatırabilirsiniz.  Masrafsız olup anında hesabınıza geçer.

Visa ve Mastercard debit ya da kredi kartınızı kullanarak Betboo hesabınıza dilediğiniz zaman para yatırabilirsiniz. Kredi kartı ile para yatırabilmek için Betboo hesabınıza giriş yapıp para yatırma yöntemleri arasından kredi kartı seçeneğini seçin. Para yatırma formuna kredi kartı bilginizi doldurun. Yapacağınız ödeme anında Betboo hesabınıza geçecektir.

– Ecocard ile para yatırma

Minimum 20 TL  / maksimum 25.000 TL yatırabilirsiniz.  Masrafsız olup anında hesabınıza geçer.

Ecocard güvenli bir online para transfer yöntemidir. Ecocard’la para yatırabilmek için www.ecopayz.com adresinden kayıt olup ücretsiz olarak Ecocard hesabı açabilirsiniz. Ecocard yöntemini kullanarak Betboo hesabınıza istediğiniz zaman para yatırabilirsiniz.

– Ukash ile para yatırma

Minimum 5 TL  / maksimum 10.000 TL yatırabilirsiniz.  Masrafsız olup anında hesabınıza geçer.

Ukash anında gerçekleşen ve güvenli bir online ödeme sistemidir. Eğer kredi kartınız bulunmuyorsa ya da kişisel bilgilerinizi nette paylaşmak istemiyorsanız, internetten UKASHKART satın alabilirsiniz. 19 rakamdan oluşturulan UKASHKART kodunuzu aldığınızda, Betboo’ daki hesabınıza giriş yapıp Ukash para yatırma yöntemini seçin. Para yatırma formuna UKASHKART kodunu girdikten sonra tutar anında Betboo hesabınıza geçecektir ve kullanıma hazır olacaktır.

– Cepbank

Minimum 100 TL  / maksimum 1.000 TL yatırabilirsiniz.  Masrafsız olup 30 dakikada hesabınıza geçer.

İnternet bankacılığını ya da cep telefonunuzu kullanarak 100TL alt limit ile para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, internet bankacılığı veya cep telefonunuz vasıtası ile banka hesabınızdaki ilgili kısma girerek işlemi tamamlamak ve hesabım/para yatırma menüsünde bulunan Para Yatırma Formu butonunu tıklayarak, açılacak olan formda istenilen bilgileri eksiksiz olarak doldurmaktır.

– AstroPay

Minimum 10 TL  / maksimum 10.000 TL yatırabilirsiniz.  Masrafsız olup aynı dakikada hesabınıza geçer.

AstroPay Card; güvenli, uluslararası geçerliliği olan bir dijital paradır. AstroPay Card; dünyadaki binlerce alışveriş sitesinde de ödeme yöntemi olarak kabul gören, ön ödemeli kart sistemi olarak tanınmaktadır. www.astropaycard.com/ (İngilizce) veya www.facekart.com (Türkçe) ya da diğer yetkili satıcılardan kolayca ve ücretsiz bir şekilde kayıt olabilir, kartınızın tutarını seçip pratik şekilde kendi para biriminizden kartınızın ödemesini yapıp temin edebilirsiniz. Facekart sitesinde kayıt olurken, bulunduğunuz ülke bilgisi girmeniz gerekmez. Betboo hesabınızdan giriş yapıp Astropay ödeme yöntemini seçtikten sonra satın almış olduğunuz Kart numarasını, CVV numarasını ve kartın son kullanım tarihini ve hesabınıza yatırmak istediğiniz tutarı USD olarak yazın, paranız saniyeler içinde hesabınıza aktarılacaktır.

– Tillcard

Minimum 50 TL  / maksimum 7.500 TL yatırabilirsiniz.  Masrafsız olup anında hesabınıza geçer.

Hesabınıza para yatırabilmek için kullanabileceğiniz para yatırma kartıdır. Tillcard: 50 TL, 100 TL, 500 TL, 1.000 TL, 2.000 TL, 5.000 TL, 7500 TL tutarlo olarak sunulmakta ve para yatırma limiti bulunmamaktadır. tillcard.com sitesinden 10:00 – 00:00 saatleri arasında satın alabilirsiniz. 7 yerli bankadan gönderilen para havalesini kabul etmektedir. İşlem sonrasında 4 ile 6 dakika içinde TillCard size PIN numarası ve barkod gönderecektir. Para yatırma işlemi için size verilen PIN numarası ve barkodu girin ve hesabınıza para aktarma işlemi anında gerçekleşsin.

İlk satın alma sırasında iletişim bilgilerinizi gireceğiniz bir form doldurmalısınız. Sonraki para yatırma işlemleri için TillCard ekibini TillCard PIN numarası ve barkod için ödeme sonrasında doğrudan arayabilirsiniz.

betboo

HEMEN ÜYE OL VE 300 TL BONUS KAZAN

Para Çekme

Hesabınızdan toplam çekeceğiniz miktar 2.329,37 EUR tutarına veya dengi kur karşılığına ulaştığında daha fazla para çekebilmeniz için bazı belgeleri göndermeniz talep edilecektir. Bu belgeler:

  • Kimlik kopyası
  • Para yatırmada kullandığınız kredi kartlarının kopyası
  • Adres beyanı için banka ekstresi veya işlem faturasıdır.

 

– Banka Havalesi ile Para Çekme

Bu yöntemi kullanmak isterseniz en az 200 TL en çok 100.000 TL para çekme talebinde bulunabilirsiniz. İşlemleriniz 3 – 5 gün içerisinde gerçekleştirilecektir.

– Ecocard ile Para Çekme

Ecocard hesabınıza para çekebilmek için Betboo hesabınıza daha önce bir kez bu yöntemle para yatırmış olmalısınız.

Bu yöntemi kullanmak isterseniz en az 200 TL en çok 15.000 TL para çekme talebinde bulunabilirsiniz. İşlemleriniz 1 gün içerisinde gerçekleştirilecektir.

– Visa debit kart

Visa debit kartı talebinde bulunup almışsanız bu yöntemi tercih edebilirsiniz.

Debit kartınıza yatırılmasını isterseniz en az 30 TL en çok 7.000 TL para çekme talebinde bulunabilirsiniz. İşlemleriniz 1 gün içerisinde gerçekleştirilecektir.

HEMEN ÜYE OL VE 300 TL BONUS KAZAN

Yazılar